Dragi învățători,

ETAPA DE INSCRIERE IN PROGRAMUL SCOALA SIGURANTEI TEDI CONTINUA

Pentru că ne dorim să contribuim la creșterea siguranței cât mai multor elevi de clasa I, menținem în continuare activ formularul de înscriere pentru programul Școala siguranței 2019-2020.
Vă așteptăm în continuare în număr cât mai mare să completați formularul de înscriere și să desfăşuraţi cât mai multe activităţi pe tema siguranţei, astfel încât, prin joc, elevii de clasa I să îşi însuşească informaţii noi şi utile pentru creşterea siguranţei lor pe drum spre şcoală, la şcoală şi atunci când sunt singuri acasă.

Învățătorii înscriși după data de 5 noiembrie 2019 vor putea desfășura toate activitățile propuse în cadru programului, însă nu vor beneficia de varianta printată a materialelor, ci vor avea la dispoziție materialele în varianta electronică.
Materialele în varianta electronică vor fi disponibile, în curând, pentru înscrierile realizate după data de 5 noiembrie 2019. Succes!

Cu drag,
Tedi