PREGATIM MATERIALELE PENTRU SCOLI

Vă mulțumim pentru interesul acordat programului Școala siguranței Tedi! În perioada urmatoare, ne vom ocupa de pregătirea materialelor (printare, transmitere în școli), astfel încât acestea să ajungă în curând la dumnevoastră.

Pentru că ne dorim ca lecțiile Scolii siguranței să fie desfășurate în cât mai multe școli, vom păstra în continuare activ formularul de înscriere, cu mențiunea că învățătorii înscriși după data de 5 noiembrie 2019 vor putea desfășura activitățile folosind varianta electronică a materialelor. Materialele în varianta electronică vor fi disponibile în curând pe site-ul nostru.

Vă așteptăm în continuare cu mare drag să completați formularul de înscriere și să desfăşuraţi cât mai multe activităţi pe tema siguranţei, astfel încât, prin joc, elevii de clasa I să îşi însuşească informaţii noi şi utile pentru creşterea siguranţei lor pe drum spre şcoală, la şcoală şi atunci când sunt singuri acasă. Succes!

maspex tedi Ministerul Educaţiei Ministerul Afacerilor Interne POLIȚIA ROMÂNĂ
Politica de confidentialitate.