Scoala Sigurantei - Editia a V-a, 2019-2020

În curând, Școala siguranței Tedi își va deschide din nou porțile și vor începe înscrierile pentru ediția 2019-2020 a programului.
Și anul acesta, TEDI alături de Ministerul Educaţiei Naţionale şi Poliţia Română le va oferi elevilor de clasa I cele mai utile sfaturi pe tema siguranţei şi îi va pregăti să facă față potențialelor pericole care apar pe stradă - în drum spre şcoala, la şcoală, când sunt singuri acasă, când utilizează internetul sau în vacanţe.

Pentru a participa la cea de-a 5 ediţie a programului educaţional desfăşurat la nivel naţional, învăţătorii claselor I în anul şcoalar 2019-2020 sunt așteptați cu mare drag să se înscrie online, pe site, în perioada de înscrieri care va avea loc în curând. Revenim cu detalii!

maspex tedi Ministerul Educaţiei Ministerul Afacerilor Interne POLIȚIA ROMÂNĂ
Politica de confidentialitate