Scoala Sigurantei - Editia a V-a, 2019-2020

În curând, Școala siguranței Tedi își va deschide din nou porțile și vor începe înscrierile pentru ediția 2019-2020 a programului.
Și anul acesta, TEDI alături de Ministerul Educaţiei Naţionale şi Poliţia Română le va oferi elevilor de clasa I cele mai utile sfaturi pe tema siguranţei şi îi va pregăti să facă față potențialelor pericole care apar pe stradă - în drum spre şcoala, la şcoală, când sunt singuri acasă, când utilizează internetul sau în vacanţe.

Pentru a participa la cea de-a 5 ediţie a programului educaţional desfăşurat la nivel naţional, învăţătorii claselor I în anul şcoalar 2019-2020 sunt așteptați cu mare drag să se înscrie online, pe site, în perioada de înscrieri care va avea loc în curând. Revenim cu detalii!