Concurs Scoala sigurantei Tedi

Tedi dă startul concursului din cadrul programului Şcoala siguranţei şi, începând, de astăzi, 14 ianuarie, aşteaptă cu mare nerăbdare să vadă cum se desfăşoară lecţiile de siguranţă la clasă. Concursul are loc în perioada 14 ianuarie  - 31 mai 2019.
Pentru a participa la concurs vă invităm să ne transmiteţi fotografii şi rapoarte în fiecare lună despre activităţile pe care le veţi desfăşura pe parcursul acestui an şcolar în cadrul proiectului.
Lunar, vor fi acordate pentru elevii din clasele participante trei premii constând în produse Tedi şi pentru învăţători un premiu constând într-o tabletă Samsung Galaxy Tab A T280.

Fotografiile se transmit pe direct pe site, aici.
Rapoartele de activitate se transmit pe e-mail contact@scoalatedi.ro.
Regulamentul complet de desfăşurare a concursului poate fi consultat online, aici.

Pentru informaţii suplimentare despre concurs şi despre programul Şcolii siguranţei TEDI, ne puteţi transmite întrebările în secţiunea contact.

Mult succes tuturor!