Materiale Scoala Sigurantei Tedi

Dragi învăţători,

Ne bucurăm că anul acesta aţi răspuns într-un număr atât de mare invitaţiei noastre de a participa la programul naţional de educaţie Şcoala siguranţei Tedi!
În luna ianuarie, materialele aferente programului vor ajunge în şcoli, astfel încât să puteţi începe desfăşurarea activităţilor educative.  Pentru concursul lunar, vă încurajez să transmiteţi cât mai multe imagini din timpul lecţiilor pe tema siguranţei desfăşurate la clasă!
Deşi, din motive independente de organizare, Şcoala siguranţei Tedi va începe anul acesta în luna ianuarie, sunt sigur că veţi obţine rezultate la fel de frumoase precum în ediţiile desfăşurate până acum!

În pragul Sărbătorilor de iarnă, Tedi vă dorește sănătate, inspirație, multe bucurii și realizări pentru anul ce vine!
Sărbători fericite!

Cu drag,
Tedi

maspex tedi Ministerul Educaţiei Ministerul Afacerilor Interne POLIȚIA ROMÂNĂ
Politica de confidentialitate