Concurs

Ne face plăcere să vă anunţăm că, în cadrul programului Şcoala siguranţei Tedi, Comitetul de organizare a hotărât acordarea a trei premii lunare sub formă de produse ale companiei Maspex România pentru elevii celor mai active clase şi un premiu special constând într-o tabletă pentru cel mai implicat învăţător. Câştigătorii vor fi desemnaţi în funcţie de aprecierea juriului, respectând criteriile de jurizare din Regulamentul oficial al concursulului, pe care îl puteţi consulta pe pagina www.scoalatedi.ro.

Lunar, puteti verifica dacă vă aflaţi printre câştigători, urmărind sectiunea Concurs de pe pagina www.scoalatedi.ro.

Aşteptăm cu drag din partea tuturor cadrelor didactice participante poze şi rapoarte de activitate privind desfăşurarea programului, pe adresa de e-mail contact@scoalatedi.ro sau pe site – secțiunea "Pentru învățători"!

Succes!